Produkty
Podpaski "Anion Love Moon"
Kosmetyczna maseczka V-Shine
Pasta do zębów Winsmile Anion
System zdrowotny Bio-Wave
Pieluszki "Winalite BabyCare"
Karta zdrowotna "EMF Card"
Odpromienniki "Win Guard"
Kordyceps
  Maseczka rewitalizująco-nawilżająca V-Shine

Maseczka rewitalizująco-nawilżająca V-Shine

Złóż zamówienie

Maseczka rewitalizująco-nawilżająca V-Shine jest specjalnie opracowaną formułą witaminową (AA2G). Redukuje przebarwienia skóry, wywołane m.in. takimi czynnikami jak starzeniem się skóry, czynniki genetyczne, zaburzenia hormonalne, ciąża, ekspozycja na słońce itp. Składniki maseczki V-Shine zmniejszają produkcję melaniny poprzez hamowanie tyrozynazy co nadaje skórze blasku. Maseczka zapewnia długotrwałe zwiększone o 20% nawilżenie skóry. Pozostawia skórę miękką i odświeżoną.Składniki i ich działanie:
 • Kwas hialuronowy
  Jako naturalny składnik skóry ludzkiej kwas hialuronowy jest najlepszym środkiem nawilżającym. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Zazwyczaj młoda skóra ma go pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka starzeje się, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Zastosowanie kwasu hialuronowego w maseczce V-Shine zapewnia podtrzymanie naturalnego procesu nawilżenia skóry i powstrzymuje procesy jej starzenia.
 • Ekstrakt z buraka
  Zawarty w ekstrakcie z buraka zestaw witamin A, C, D, E i witamin z grupy B oraz minerałów działa na skórę energetyzująco, ochronnie i anty-alergicznie. Pomaga zachować zdrowy i świeży wygląd twarzy.
 • Izomerat sacharydowy
  Kompleks sacharydowy przyciąga i zatrzymuje wodę w skórze, zapobiegając jej wysuszaniu. Posiada właściwości przeciwpodrażnieniowe oraz przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń naskórka. Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
 • AA2G
  Powolna aktywacja witaminy C zapewnia trwały efekt eliminacji plam na skórze. AA2G integruje się z enzymem α-galaktozydazę podczas wnikania w głębokie warstwy skóry. Jego stabilność jest 10 razy większa niż normalnej witaminy C. Zapewnia pełne działanie witaminy C i skutecznie powstrzymuje niekorzystne zmiany na skórze. W ten sposób sprawia, że skóra staje się miękka, jędrna i błyszcząca.

1 paczka zawiera 16 op x 30ml


Image

Złóż zamówienie

Home  | Products  | Orders  | Contact © 2007-2023 Winalite Polska · All Rights Reserved