Produkty
Podpaski "Anion Love Moon"
Kosmetyczna maseczka V-Shine
Pasta do zębów Winsmile Anion
System zdrowotny Bio-Wave
Pieluszki "Winalite BabyCare"
Karta zdrowotna "EMF Card"
Odpromienniki "Win Guard"
Kordyceps
  Anionowa pasta do zębów Winsmile Anion & Mineral Salt

Anionowa pasta do zębów Winsmile Anion & Mineral Salt

Złóż zamówienie



W produkcji anionowej pasty do zębów użyto mineralnej soli paleozoicznej która podczas szczotkowania zębów, absorpcji wody, tarcia i powstającego ciepła, rozpuszcza się wytwarzając ochronną warstwę anionów.
Aniony skutecznie usuwają bakterie na powierzchni szkliwa i tworzą ochroną warstwę wokół zębów, zapobiegając dalszemu rozwojowi bakterii.

Sole mineralne użyte w paście zawierają wiele naturalnych substancje tj. jod, potas, wapń, magnez, żelazo i wiele innych elementów skutecznie utrzymujących zdrowie dziąseł oraz jamy ustnej.

Cena w detalu

Zalety stosowania anionowej pasty:
  • Ochrona zębów i wzmocnienie zębów
    Image
  • Delikatna dla dziąseł
  • Poprawia krążenie w dziąsłach
  • Pomaga przywrócić biel zębom
  • Zapobiega rozwojowi bakterii jamy ustnej
  • Zapobiega powstawaniu próchnicy
  • Pomaga pozbyć się osadu nazębnego
  • Zapewnia wiele korzystnych składników mineralnych
  • Stabilizuje wartość pH jamy ustnej
  • Pozwala utrzymać świeży oddech

Składniki:

INCICAS NO.W/W%
1Sorbitol50-70-457.00
2Hydrated Silicon215-683-219.50
3Aqua7732-18-511.85
4PEG-3225322-68-33.00
5Propanediol57-55-63.00
6Sodium Dodcyl Sulfate151-21-32.50
7Sodium Chloride7647-14-51.00
8Carboxymethylcellulose Sodium9004-32-40.30
9Xanthan Gum11138-66-20.20
10Benzoic Acid Sodium532-32-10.30
11Riboflavin83-88-50.25
12Tetrasodium pyrophosphate7722-88-50.10


1 zestaw zawiera 20 szt
Złóż zamówienie

Home  | Products  | Orders  | Contact © 2007-2011 Winalite Polska · All Rights Reserved