O Firmie
Winalite International
Założyciel korporacji Winalite
 Winalite International

Winalite International

  Winalite International jest międzynarodową korporacją specjalizującą się w opracowywaniu, produkcji i promocji produktów stworzonych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Dzięki swojemu głównemu produktowi, podpaskom i wkładkom higienicznym „Anion Love Moon”, firma spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony światowego rynku oraz zyskała powszechne uznanie, już w momencie powstania w styczniu 2007 roku.

  Obecnie firma Winalite zatrudnia około 1 tys. pracowników na całym świecie, wśród których znajdują się profesjonalni managerowie, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu wielokulturowymi korporacjami. Ponad 5 mln. Dystrybutorów pomogło firmie Winalite zaistnieć w 78 krajach na całym świecie. Firma Winalite rozwinęła zakrojony na szeroką skalę globalny system zarządzania, z pomocą którego siedziba główna w Guandongu koordynuje dziesięć regionów operacyjnych, w skład których wchodzą: Rosja, Indie, Południowo-Wschodnia Azja, Północno-Wschodnia Azja, Europa, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Oceania i Bliski Wschód.

  Sukces firmy Winalite jest nieodłącznie związany ze wspaniałym produktem - podpaskami i wkładkami higienicznymi „Anion Love Moon”. Ta wyjątkowa anionowa seria powstała w styczniu 2007 roku. Firma Winalite posiada światowy patent na tę technologię. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu anionowej technologii podpaski i wkładki higieniczne „Anion Love Moon” wypełniły lukę na rynku artykułów higienicznych. Produkt otrzymał oficjalny certyfikat Hong Kong Standards i Testing Center (STC), Certyfikat CE Unii Europejskiej, certyfikat U.S F.D.A oraz certyfikaty patentowe z ponad 100 krajów, które stały się silną bronią Winalite w procesie podboju światowego rynku.

  Warto również wspomnieć o różnorodności gamy produktów Winalite. Portfolio Winalite obejmuje serię poświęconą higienie i zdrowiu, serię dla pielęgnacji skóry, serię kosmetyków codziennego użytku, serię zdrowych produktów spożywczych i serię produktów stworzonych z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Produkty te, wraz z podpaskami i wkładkami higienicznymi „Anion Love Moon”, przyczyniły się znacznie do sukcesu Winalite na światowym rynku. Produkty Winalite powstają w sterylnych warunkach, zgodnie z wymogami norm jakościowych ISO, wyłącznie z naturalnych surowców.

  W najbliższym czasie firma Winalite planuje wprowadzić około 30 unikatowych produktów. Za serią produktów stworzonych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii stoi silny zespół badawczo - rozwojowy oraz ogromna moc produkcyjna. Centrum badawczo-rozwojowe Winalite szczyci się ponad setką specjalistów w technologii nanometrowej, nauk informatycznych, chemii i innych dziedzin nauk ścisłych. Dzięki współpracy z uznanymi instytucjami badawczo - naukowymi zespół Winalite zdybył wiele narodowych patentów. Zdolność produkcyjna Winlalite również znajduje się w światowej czołówce. Trzy placówki produkcyjne, w Guandong,Chongging i Gaoming , są gwarancją zaspokojenia wymagań rozrastającego się rynku.

  Kierując się korporacyjną filozofią „pasja, zaangażowanie, poświęcenie, zwycięstwo, innowacyjność” firma Winalite kroczy zdecydowanie ku dalszym sukcesom.

 

      

        


 home  | PRODUKTY WINALITE  | ZAMÓWIENIA  | Dla Dystrybutorów  | KONTAKT  | KONTAKT index.bottom.copyright