Produkty
Podpaski "Anion Love Moon"
Kosmetyczna maseczka V-Shine
Pasta do zębów Winsmile Anion
System zdrowotny Bio-Wave
Pieluszki "Winalite BabyCare"
Karta zdrowotna "EMF Card"
Odpromienniki "Win Guard"
Kordyceps
  Karta zdrowotna "EMF Health Card"

Karta zdrowotna "EMF Health Card"

Złóż zamówienie

 Wychodząc na przeciw problemom współczesnego świata firma WINALITE INTERNATIONAL opracowała pionierską linię produktów ograniczających emisję negatywnych fal wytwarzanych przez pole elektromagnetyczne (EMF).

  W ostatnich latach efekty oddziaływania pola elektromagnetycznego stały się problemem społecznym. Artukuły gospodarstwa domowego, urządzenia elektroniczne oraz telefony komórkowe, którymi na codzień posługuje się większość z nas, wytwarzają pole elektromagnetyczne. Emitowane przez nie fale są niewidoczne, bezbarwne oraz bezzapachowe.

  Wyniki przeprowadzonych badań wykazały, że nadmierne promieniowanie EMF może negatywnie wpływać na nasze zdrowie, powodując zaburzenia samopoczucia, ostrości wzroku, a także powodować bóle głowy, bezsenność oraz depresję. Badania udowodniły również, że osoby narażone na intensywne oddziaływanie pola elektromagnetycznego częściej cierpią z powodu chorób nowotworowych. Fale elektromagnetyczne sa szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży i małych dzieci.

  Mieszcząca się w portfelu karta EMF jest przełomowym wynalazkiem wchłaniającym i redukującym pola elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia codziennego użytku. Pomaga ona zmniejszyć wpływ promieniowania pola elektromagnetycznego na nasze ciało, pamagając tym samym w utrzymaniu równowagi energetycznej. Karta jest w stanie absorbować fale elektromagnetyczne w zasięgu 50 cm od źródła promieniowania.

Używając urządzeń elektrycznych bliskiego zasięgu (takich jak komputery, przenośne konsole do gier, telefony komórkowe, przenośne odtwarzacze muzyki itp.) należy umieścić Kartę „EMF” blisko klatki piersiowej. Najlepszym miejscem będzie kieszeń koszuli. Można ją również nosić w kieszeni spodni, w portfelu, torebce albo zawiesić ją na szyi, wykorzystując zawartą w zestawie taśmę.

Karta EMF :

  • jest stworzona aby wchłaniać i redukować pola elektromagnetyczne

  • zapewnia długotrwałą ochronę- działa przez 6 lat od daty produkcji

  • jest bardzo trwała, odporna na działanie wody, magnesu i wysokiej temperatury

  • otrzymała chiński certyfikat National Patent Authority

Karta EMF firmy Winalite była testowana przezChina Electronic Technology UniversityorazChina Technology Test Research Laboratory.

 

Złóż zamówienie

Home  | Products  | Orders  | Contact © 2007-2023 Winalite Polska · All Rights Reserved