Produkty
Podpaski "Anion Love Moon"
Kosmetyczna maseczka V-Shine
Pasta do zębów Winsmile Anion
System zdrowotny Bio-Wave
Pieluszki "Winalite BabyCare"
Karta zdrowotna "EMF Card"
Odpromienniki "Win Guard"
Kordyceps
  Pieluszki "Winalite BabyCare"

Pieluszki "Winalite BabyCare"

Złóż zamówienie

          

  W trosce o zdrowie Twojego dziecka firma WINALITE INTERNATIONAL stworzyła innowacyjny produkt „ WINALITE BabyCare”.

   Pieluszki WINALITE BabyCare posiadają wyjątkowo delikatną powierzchnię zawierającą ekstrakt z nasion zielonej herbaty. Składniki zawarte w pieluszkach są bogate w polifenole herbaty, saponiny, skwalen i kwasy tłuszczowe omega 9. Ta wyjątkowa mieszanka naturalnych, korzystnych składników redukuje bakterie, swędzenie, podrażnienia i niemiłe zapachy, jednocześnie zachowując świeżość i czystość skóry dziecka.


I. Cechy pieluszek „WINALITE BabyCare”

1. Chronią skórę dziecka i zapobiegają podrażnieniom.

Pieluszki „WINALITE BabyCare” zawierają ekstrakt z nasion zielonej herbaty, które zapobiegają podrażnieniom oraz wysypkom i sprawiają, że skóra Twojego dziecka jest zdrowa.

2. Eliminują bakterie, redukują niemiłe zapachy, utrzymują świeżość skóry.

Polifenole zawarte w herbacie mają działanie antybakteryjne oraz wysoką zawartość antyoksydantów. Redukują niemiłe zapachy i przyczyniają się do utrzymania zdrowia skóry Twojego dziecka.

3. Ultra-cienka warstwa chłonna jest wyjątkowo delikatna, miękka i wygodna.

Specjalnie zaprojektowana warstwa chłonna pieluszki „WINALITE BabyCare” jest cienka i delikatna, co umożliwia szybkie wchłanianie moczu.

4. Wyjątkowo szybko chłonące polimery utrzymują suchość skóry i zapewniają komfort.

Warstwa chłonna pieluszki „ WINALITE BabyCare” zawiera sód poliakrylanu. Bezpieczną, naturalną substancję, która zatrzymuje ciecze dwustukrotnie przekraczające jej masę.

5. Oddychająca warstwa zewnętrzna pozwala na cyrkulację powietrza, jednocześnie zatrzymując mocz na swoim miejscu.

Porowata warstwa zewnętrzna pieluszki „WINALITE BabyCare” posiada mikroskopijne otwory, które przepuszczają powietrze, jednocześnie zatrzymują mocz wewnątrz pieluchy, utrzymując skórę dziecka suchą i świeżą.

6. Zapięcia w postaci bocznych rzepów umożliwia dziecku nieskrępowany ruch.

Zapięcia są łatwe do regulacji. Rzepy nie rozpinają się pod wpływem ruchu dziecka.

II. Uprawnienia.

  • Patent zaawansowanej technologii, numer aplikacji: 200620064316.8.

  • Produkt spełnia wymogi ISO9001 międzynarodowego systemu kontroli jakości.

III. Rezultaty.

  Wyciąg z nasion herbaty, zgodnie z opisem zawartym w najsłynniejszej chińskiej literaturze medycznej"Compendium of Materia Medica", Zhong Hua Yao Hai oraz"A Supplement to the Compendium of Materia Medica",świetnie wpływa na oczy i włosy, ma wyjątkowo korzystne działanie oczyszczające i odtruwające, redukuje nadciśnienie i obniża temperaturę ciała, pomaga na zaparcia, przeciwdziała działaniu promieni ultrafioletowych i pigmentacji. Herbata jest bardzo popularna w południowych Chinach. Wyciąg jest ekstraktowany i destylowany z oleju z nasion herbaty. Współcześnie prowadzone badania wykazują, iż struktura nasion herbaty jest podobna do struktury ludzkiej skóry. Podobieństwo to szacuje się na ok. 70%-80%. Dzięki temu ekstrakt jest dobrze przyswajalny przez organizm. Olej z nasion herbaty zawiera mnóstwo kwasu linolenowego oraz kwasu linolowego, które są substancjami niezbędnymi dla regeneracji skóry i włosów.

  Właściwości wyciągu z nasion herbaty są wyjątkowo trwałe. Wyciąg z herbaty zachowuje swoją jakość nawet po roku przechowywania. Składniki takie jak polifenole, witamina E oraz karoten szybko zmiękczają skórę, wzmacniają tkankę włóknistą, pomagają również w problemach z alergiami oddechowymi. W rezultacie skóra jest gładsza i zdrowsza.

IV. Z dala od zaczerwienień i niemiłego zapachu.

  Istnieje wiele przyczyn zaczerwienień dziecięcej skóry. Jedną z nich jest amoniak. Mocz dziecka rozkładany jest przez enzymy mikroorganizmów. Procesowi temu towarzyszą niemiłe zapachy będące wynikiem obecności siarczków, aminów, kwasu tłuszczowowego i amoniaku. Amoniak wydziela się w procesie fermentacji mocznika. Jedna molekuła mocznika może być rozbita na dwie molekuły amoniaku.

H2N-C-NH2+2H2O→2NH3↑+H2CO3

Amoniak ma bardzo silny zapach. Może zmienić odczyn PH z kwasowego na słabo zasadowy, co wpływa szkodliwie na tkanki skóry i naskórka, powodując zaczerwienienie, dermatyn i infekcje bakteryjne, które są szczególnie szkodliwe dla delikatnej skóry dziecka.

Pielucha Winalite to nowy, opatentowany produkt o specjalistycznych właściwościach. Warstwa płynu na bawełnianej powierzchni zawiera, przede wszystkim, wyciąg z nasion herbaty oraz niewielkie ilości dodatków odświeżających.

Dokładne dane dotyczące składników znajdują są poniżej:

 

Składniki aktywne

Zawartość procentowa

Efekt

Polifenole herbaty (tanina)

3,55 %

Zawiera antyoksydanty, jest antybakteryjna,pomaga zachować zdrową skórę

Saponiny herbaty

2,83 %

Są antybakteryjne, mają właściwości przeciwzapalne, koją ból

Skwalen

7,8 %

Jest bogaty w substancje odżywcze, nawilża, zapobiega wysypkom

Omega 9 (kwasy oleinowe)

82,5 %

Wspomaga system odpornościowy, pomaga zachować zdrową skórę

  Bawełniana powierzchnia, w której zawarty jest płyn jest antydyfuzyjna i oparta jest na technologii materiałów polimerowych. Płyn wchodzi w chemiczną reakcję ze szkodliwymi substancjami zawartymi w urynie, likwidując bakterie, jednocześnie nawilżając i odświeżając skórę oraz efektywnie neutralizując nieprzyjemny zapach.

V. Specyfikacja Produktu

 

Kod produktu

Rozmiar

Odpowiedni dla dzieci o wadze

Sztuk w paczce

Pakowanie

D010504CN

XL

> 12 kg

20

3 opakowania na set

Złóż zamówienie

Home  | Products  | Orders  | Contact © 2007-2024 Winalite Polska · All Rights Reserved